Image

Witamy

Jesteśmy z Wami od zawsze ... Świętując urodziny czy imieniny znajomych. Wyprawiając przyjęcia zaręczynowe i huczne wesela do samego rana. Cieszymy sie z nadejścia Waszego potomstwa, wyprawiając Chrzciny i przyjęcia I Komunii Świętej. Dodajemy Wam otuchy w trudnych chwilach, przygotowując stypę. W końcu jesteśmy z Wami na co dzień, przy niedzielnym, rodzinnym obiedzie, czy piątkowym wyjściu ze znajomymi. Sprawiamy, że każdy dzień - ten zwykły jak i ten ceremonialny - będzie miłym wspomnieniem ... Zapraszamy osoby z bliskich okolic: Leśnicy, Stabłowic, Praczy Odrzańskich, Złotnik ...

Firma 'Lissa' działa we Wrocławiu od 1991 roku. Wieloletnie doświadczenie w gastronomii, pozwala nam na organizację niepowtarzalnych imprez okolicznościowych, takich jak wesela, Sylwester czy też urodziny lub imieniny.

Naszą specjalnością jest organizacja i obsługa bankietów takich jak Sylwester, wesela oraz konferencje i imprezy okolicznościowe, zarówno dla osób fizycznych jak i firm. Są to przyjęcia organizowane w naszym lokalu jak i wyjazdowe, co oznacza, że obsługujemy nie tylko Wrocław, ale i jego okolice.

Zajmujemy się również cateringiem dla firm i osób prywatnych oraz obsługą grup turystycznych. Catering, przez nas przygotowywany, jest zawsze dostosowany do indywidualnych potrzeb zamawiającego.


Zapewniamy profesjonalną obsługę kelnerską oraz efektowne przystrajanie wnętrz. Mamy możliwość zapewnienia sali na organizację przyjęć do trzystu osób, przy wiekszej ilości gości prosimy o kontakt.


Dodatkowo restauracja dysponuje rzutnikiem z ekranem (200 cali) oraz darmowym dostępem do internetu (Wi-Fi). Do korzystania z naszych usług zapraszamy również firmy.

Do grup powyżej 8 osób doliczamy 10% usługi serwisowej.
 
Zadzwoń i zamów z dowozem - 71 349 21 07
zamówienia realizowane od godziny 12:00 do 22:00
Bezpłatny dowóz* przy zamówieniu od 20zł
obowiązują strefy dowozu

Wrocław ul. Średzka 29a
kibala.martyna@gmail.com

tel. 071 349 21 07
tel. 601 56 60 92

W pon. nieczynne.
Wtorek - Niedziela: od 12:00

Odwiedź naszą pizzerię.